Ekibimiz

Onur (Robin) ÇALIŞKAN

Genel Koordinatör
Gençlik Çalışanı, BT Öğretmeni

1994 doğumluyum. Ankara Üniversitesi BÖTE bölümü mezunuyum. Fırsat buldukça modern okçuluk, tiyatro ve grafik tasarımla ilgilendim. Yeraltı edebiyatı türünde kitap okumayı ve türk halk müziği dinlemeyi severim.”

Nisanur YALÇIN

Koordinatör
Gelişimsever, İngilizce Öğretmeni

“Kendimi geliştirmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi seven birisiyim. Genellikle kişisel gelişim kitapları okurum. Seminerlere, workshoplara, Tedx konferanslarına katılmak hobilerim arasındadır. Spor aşığı birisiyim. Voleybol, basketbol, yüzme sporlarında yer aldım. Şu an boş zamanlarımda badmintonla ilgileniyorum. Farklı milletleri, kültürleri, insanları tanımayı seviyorum

Beste Betül UÇAK

Illüstratör, Tasarımcı

“1994 Antalya doğumluyum. Mimar Sinan güzel sanatlar üniversitesi, geleneksel türk sanatları mezunuyum. Freelance illüstratörlük yapıyorum. Aktif olarak 8 yıldır salon danslarıyla uğraşıyorum. Bunun haricinde dil öğrenme, plastik sanatlar, bisiklet ve pilates ile ilgileniyorum. Kamp yapmayı, bisiklete binmeyi, farklı ülke ve kültürlerle vakit geçirip onları öğrenmeyi çok seviyorum.”

Feyza BERRAK

Proje Yazarı, İçerik Üreticisi

İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji Bölümünde okuyorum, 3. sınıftayım. Psikodrama, enneagram ve psikanaliz ile ilgileniyorum. Kitap okumayı seviyorum, fırsat buldukça kitap analizi yazıyorum. Tekno müzik dinlemeyi ve sanat tarihi araştırmaları yapmayı seviyorum. Yeni insanlarla ve yeni kültürlerle tanışmayı seviyorum. İleride kriminoloji alanında ilerlemeyi ve insanlara örnek olmayı istiyorum.”

Irmak YALÇIN

İçerik Üreticisi

“19 yaşındayım. Dokuz Eylül Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Eurasia Youth Team’de içerik üreticisi olarak rol alıyorum ve birçok yerde gönüllüyüm. Müzik, kişisel gelişim, sosyoloji, psikoloji gibi alanlara oldukça ilgiliyim.”

Merve COŞKUN

Proje Yazarı, İçerik Üreticisi

“22 yaşındayım. Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat (İngilizce) 4. sınıf öğrencisiyim. Eurasia Youth Team içerisinde içerik üreticisiyim.Voleybol ve yüzme ile ilgileniyorum. Bunların dışında havacılığa karşı ilgim var ve amatör olarak fotoğraf çekmekteyim.”

Melisa KİPEL

Editör
Diyetisyen Adayı / İflah olmaz bir öğrenci

2000’liyim. Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik 3.sınıf öğrencisiyim. Ankara Üniversitesi Modern Okçuluk (ANKArchers) Topluluğunda Denetim ekibinde görevliyim ve aynı zamanda takımdayım. Pasif olarak piano eğitimi alıyorum. Dünya klasikleri okumaktan ve voleybol müsabakaları izlemekten hoşlanırım. Klasik müzik dinlemeyi çok severim. Sportif bir insanımdır.

Nisa SEVİM

İçerik Üreticisi
Öğrenci

“Ege Üniversitesi Radyo-Televizyon ve Sinema son sınıf öğrencisiyim. Doğada vakit geçirmeyi , farklı tatlar denemeyi severim.”

Pelin DURUKSU

İçerik Üreticisi
Öğrenci

“2002, İzmir doğumluyum. Orta Doğu Teknik Üniversitesi/İşletme öğrencisiyim. Okul ya da Eurasia Youth Team üzerine çalışmıyorken beni yoga yaparken, film listeleri ve çeşitli albümler arasında dolaşırken, aklıma gelen konular üzerine araştırıp binbir çeşit eğitimler alırken bulabilirsiniz. Bulamıyorsanız çok büyük ihtimalle doğanın içinde bir yerlerde yürüyüş yapıyorumdur.”

Hasan YILMAZ

İçerik Üreticisi
Öğrenci

“Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme bölümü öğrencisiyim. İktisadi ve tarihi konuları araştırmak hobilerim arasında. Güncel sorunların sebeplerini araştırıp, insanlara olabildiğince anlaşılabilir bir şekilde anlatmaktan çok zevk alırım. Yeni şeyler keşfetmeyi seviyorum.”

Samim KEL

Web Tasarım Uzmanı
Öğrenci

“Merhaba! Atatürk Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde okumaktayım. Müzikle ilgileniyor, bas gitar ve elektro gitar çalıyorum. Web siteleriyle uğraşmayı çok severim! Müziği sevdiğimi söylemiş miydim?”